Zpěvačka a moderátorka The Voice naštěstí neměla těhotenské problémy a užívala si život i rozrůstající se rodinu do poslední chvíle. Zašla i na narozeninovou oslavu své kamarádky a také i s manželem na večeři do města. Pár hodin před porodem dokonce pracovala na zahrádce, protože nic nenasvědčovalo blížícímu se porodu.

Také se nedočkavá mamina  pozorovala, a dokonce na svůj instagram věšela statusy a fotografie, kde si sleduje bříško a nahlas uvažuje, zda klesá, což by naznačovalo blížící se porod, nebo je stále na svém místě.

VIDEO: To je ale novinka. Tereza Kerndlová je na estetické klinice jako doma! 

Video
délka: 02:29.83

To je ale novinka. Tereza Kerndlová je na estetické klinice jako doma! Markéta Reinischová, Lukáš Červený

Vytouženého děťátka se však již dočkala a uvítala ho s otevřenou náručí. K fotografii přímo z porodního stolu napsala: „Ruben Kachút, vítej mezi námi! Chlapečku náš, snili jsme o tobě, představovali jsme si tě a teď jsi už náš! Pátý člen naší rodiny,“ napsala k fotce s malým miminkem a manželem Mariánem zpěvačka, která společně s Terezou Kerndlovou moderovala poslední řadu The Voice. 

Ani jejich dvě starší děti nemají tradiční jména - syn je Hugo a dcera Zoe. 

VIDEO: Jak to dělá, že i v karanténě je dokonalá? Tereza Kerndlová šla s pravdou o svém vzhledu ven!

Video
délka: 26:38.84

Jak to dělá, že i v karanténě je dokonalá? Tereza Kerndlová šla s pravdou o svém vzhledu ven! Markéta Reinischová, Lukáš Červený, instagram

Fotogalerie
57 fotografií