O rozchodu se spekulovalo dlouho. Foxová byla viděna s rapperem Machine Gun Kellym (30) krátce předtím, než Green plánovaný rozvod potvrdil v pondělním díle svého podcastu. Že je něco špatně, pocítil na konci loňského roku, když Foxová odjela natáčet nový film se zmíněním rapperem. Po návratu domů bylo vše jinak.

„Dal jsem jí pár týdnů, aby se trochu zmátořila, ale nakonec došlo k rozhovoru,“ řekl herec a citoval svou manželku, která mu prozradila, že daleko od něj se cítila lépe a ráda by ten pocit udržela déle. „Byl jsem překvapený a trochu rozhozený, ale nedokázal jsem na ni být naštvaný, o ten pocit se neprosila, přišel sám. Nebylo to její rozhodnutí, cítila to. A tak jsme to probrali, navrhli jsme, že si jeden od druhého odpočineme, a tak se i stalo.“

Krátká pauza se prodloužila a vyvrcholila v rozhodnutí utnout desetileté manželství. „Měli jsme úžasný vztah, vždycky ji budu milovat a vím, že ona zase mě,“ vyjádřil se dojatě. Jejich vztah nebyl nikdy procházkou růžovým sadem.

S Foxovou se poznali v roce 2004, když jí bylo čerstvých 18 a jemu 30 let. Po dvou letech se zasnoubili, v roce 2009 se rozešli, po roce se opět zasnoubili a v únoru 2010 se vzali. Dva roky poté se jim narodil syn Noah (7) a v roce 2014 následoval syn Bodhi (6). V roce 2015 požádala Foxová o rozvod, než to ale ukončili, oznámili příchod třetího dítěte (3). Rozvod odvolali. Green se poté několikrát vyjádřil, že manželství je opravdová fuška a těžko to zvládá.

Fotogalerie
22 fotografií