Po půl roce dobrovolné izolace ve své pobřežní vile se Perry vydal do poloprázdných ulic v domnění, že ho nikdo nespatří. To si ale vybral špatný den a špatné oblečení - vytahané černé triko, o číslo větší tepláky a vlající modrá košile přitahovaly pohledy lidí jako děsivá bouračka. Aktuální fotografie herce přinesl deník The Sun.

Z posledního veřejného výstupu v loňském roce, během něhož předvedl neupravené a špinavé nehty a propadlé tváře bezdomovce na sklonku života, se Perry nijak nepoučil. Sice nabral na hmotnosti, ale ta v době karantény dál nekontrolovatelně rostla. Vysloužilý herec o sebe opět přestal dbát a na pohled zestárl minimálně o dalších 20 let!

Je až s podivem, jak na své vzezření zanevřel, vezme-li se v potaz, že se měl ukázat milionům fanoušků ve speciálním díle Přátel po boku svých mnohem svěžejších kolegů. Naštěstí pro něj se koronavirus postaral o odložení natáčení minimálně na rok, a tak bude moct Matthew zapracovat na své vizáži a přiblížit se podobě starého známého Chandlera „Chan Chan Mana“ Binga.

A jak herec tráví karanténu, když ne zdokonalováním sebe sama? Podle příspěvků na instagramu, kde stihl nastřádat téměř 7 milionů fanoušků, skládá lego Přátel a peče sušenky bez kalhot. Izolaci tráví sám, jeho o jednadvacet let mladší přítelkyně Molly Hurwitzová (29) se zabarikádovala u sebe doma a doufá, že karanténa pomine co nejdřív, aby se dal slavný partner zase do kupy.

Fotogalerie
41 fotografií