Svou vraždící mačetu teď využívá k dobru a krájí s ní ingredience do svých proslulých tacos. Fast food řetězec Trejo’s Tacos s několika lokacemi v LA je společně s většinou restaurací a podniků vlivem koronavirové pandemie uzavřený. To však neznamená, že kuchyňské potřeby a nakoupené suroviny nemůže využít. Jeho zaměstnanci pečlivě připravují pestrý jídelníček pro zdravotnický personál, který denně pečuje o pacienty zasažené virovým onemocněním covid-19.

Mísy lahodného carnitas nebo tacos rozdává herec akčních filmů přímo před nemocnicemi Verdugo Hills a Cedars-Sinai. Stoly se prohýbají pod stovkami porcí nejen pro lékaře, ale také sestřičky, administrativní pracovníky a úklidovou službu. Jídla je podle fotek pořízených serverem TMZ tolik, že se dostane na všechny.

Trejo se tak přidává k početnému množství osobností, které jdou s pomocí přímo do akce. Minulý týden nakrmil přepracované zdravotníky nemocnice satelitního městečka Burbank slavný režisér Jurského parku Steven Spielberg (73). Že má herec, který se objevil například ve snímku Machete či ve slavném Desperadovi, srdce na správném místě, dokázal už nesčetněkrát. V minulosti například přispěchal k hrozivě vypadající autonehodě a zachránil dítě z převráceného vozu.

Fotogalerie
32 fotografií