Na stříbrném plátně sice představuje drsňáky, co nejdou pro ránu daleko, přesto však u výdeje zavazadel působil jako milý chlapík a ne nějaká rozmazlená celebritka. Rozdával dokonce úsměvy na všechny strany a neváhal se ani vyfotit s fanoušky, kteří zde čekali na jeho autogram. A neschovával se ani před fotoaparáty všudypřítomných novinářů. Zkrátka sympaťák.

Jako roztomilý detail působilo rovněž logo „Trejo’s Tacos“, které měl potetovaný herec jak na kšiltovce, tak na kufru. Je to značka řetězce prodejen tradičního mexického jídla v Los Angeles, které vlastní. Přesto však působil trochu pohuble a už ani příliš nepřipomínal horu svalů, kterou byl například v době, kdy představoval padoucha v Desperadovi nebo hororové komedii Od soumraku do úsvitu.

Do České republiky se Trejo vrátil přesně po deseti letech. Poprvé se objevil v našich končinách v roce 2006, kdy byl hostem karlovarského filmového festivalu, o dva roky později se do hlavního města naší země vrátil kvůli natáčení. Zda ho do Prahy i tentokráte přilákaly pracovní povinnosti, to zatím není jasné. Rozhodně však na něm bylo vidět, že s nevlídným počasím nepočítal – po letišti i mimo něj se totiž pohyboval jenom v tričku s krátkým rukávem…

Fotogalerie
17 fotografií