V době, kdy se svět obrnil proti koronaviru rouškami, rukavicemi a dezinfekcí, vkládá jistá skupina lidí své zdraví do rukou matičce Zemi a uchyluje se k nápojům, jež každého nezvaného hosta zaručeně vypudí z našeho těla. Do této skupiny patří i Christová. Na svůj osobní facebookový profil vložila účinný recept ze dvou ingrediencí, jejichž kombinace nejspíš nahradí všechny vakcíny světa.

„Sdílím tohle info, protože mi to dává smysl a logiku, snad to pomůže při ochraně nás a našich blízkých. Jdu si udělat nápoj,“ připsala k receptu na „zázračný elixír“. Dodala, že v Izraeli, odkud nápoj pochází, prozatím nikdo na virové onemocnění COVID-19 neumřel, protože ho pravidelně užívají. Statistiky ovšem mluví jinak – potvrzených úmrtí v zemi je 71.

A co že jsou hlavní složky zázračného receptu na posilnění imunity a zničení všech virů včetně koronaviru? Citron a bikarbonát, laicky řečeno jedlá soda. Podle Christové to stačí a zamíchat a pít jako horký čaj každý den. „Působení citronu s horkou sodou na pečení zabije virus a okamžitě ho odstraní z těla,“ pokračuje ve svém tvrzení. Tyto dvě složky mají údajně alkalizovat imunitní systém, který se během noci „stává kyselým a úroveň ochrany klesá.“

Christová čtenáře vehementně přesvědčuje, že všichni Izraelci citron se sodou pijí, je totiž dokázané, že virus zaručeně zničí. V pokračování své vědecké práce zmiňuje, že pH koronaviru se pohybuje od 5,5 do 8,5. Tvrzení opírá o 30 let starý výzkum.

„Vše, co musíme udělat, abychom porazili koronavirus, je brát víc zásaditých potravin, které jsou nad jeho pH,“ vysvětluje a přikládá nákupní seznam, na kterém nenajdeme vřetena ani jiný druh těstovin, oblíbených v době karantény, ale právě potraviny nutné k zastavení nemoci. Kromě citronu s pH 9,9 v něm figuruje vápno s 8,2 pH, avokádo s 15,6 pH nebo mandarinky, jejichž pH je rovno maximu koronaviru.

Protože se izraelským receptem řídí celá její rodina, zákonitě by měli i fanoušci. A našlo se dvanáct takových, kteří zázračný lék nasdíleli svým přátelům a ti se jim pravděpodobně už opakovaně vysmáli.

V posledních měsících koluje internetem mnoho podobných receptů. Například v Bulharsku se rozmohlo pití vody z uvařeného česneku, která nejenom že odporně chutná a koronavirus nezabije, ale dodá dechu dlouhodobý nevábný odér. 

VIDEO: První Miss Christovou po výhře vypískali! Ji ale zajímala jen jedna věc

Video
délka: 02:56.02

První Miss Christovou po výhře vypískali! Ji ale zajímala jen jedna věc Tereza Kühnelová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
57 fotografií