„Ahoj, lidi. Byla jsem pozitivně testována na Covid-19 a už týden jsem v karanténě. Nevím, co se bude dít dál, dostávám smíšené informace, tak vám dám vědět. Zůstanu v karanténě tak dlouho, dokud to bude zapotřebí. Cítím se líp,“ informovala fanoušky Matthewsová, jež v druhém dílu populární animované pohádky hlasem ztvárnila postavu Honeymaren, v českém dabingu pojmenovanou Medůňka.

Jako jedna z mála nakažených nabádala fanoušky, aby se jí na cokoliv zeptali. Jde jí o šíření správných informací, které ona zřejmě nedostávala. Lidi nejvíc zajímalo, jak vypadá průběh nemoci. Štědrá slečna jim vyhověla a sepsala svůj stav den po dni.

První den cítila bolest v krku, únavu a bolest hlavy. Druhý den si naměřila zvýšenou horečku, kromě toho ji strašně bolelo tělo, měla zimnici, pociťovala ostrou bolest v plicích, měla suchý kašel a ztratila chuť k jídlu.

Třetí den se horečka vytratila, ale celková bolest těla přetrvávala. „Plíce na tom byly dost špatně (což mělo za následek silný suchý kašel), dušnost, velká únava, bez chuti k jídlu.“

Čtvrtého dne zjistila, že symptomy pomaličku mizí, dušnost však ne. Také pozbyla čichu a stále neměla chuť na jídlo. V dalších dnech zůstalo vše víceméně při starém, ale cítí se víc jako člověk.

Herečka se přidala k dalším hvězdám, které potvrdily nakažení koronavirem – Kristofer Hijvu (41) z Hry o trůny to sdělil na instagramu, stejně učinil i Idris Elba (47) nebo Tom Hanks (63).

VIDEO: Ledové království II: Podívejte se s námi do zákulisí dabingu!

Video
délka: 02:16.00

Ledové království II: Podívejte se s námi do zákulisí dabingu! Falcon

Fotogalerie
25 fotografií