Nahou už ji většina lidí zná ze stránek časopisu Playboy, tak se teď Zuzana Plačková chlubí naopak drahým značkovým oblečení. Nejinak tomu bylo na jejím aktuálním výletu za sněhem a mrazem. Ani na sjezdovce nemohla někdejší playmate své fanoušky připravit o pohled na ni samotnou ve značkovém oblečení a s drahým pitím v ruce.

„Prosečko Bombardino a příroda je ta nejlepší kombinace na nedělní oběd,“ popsala svou víkendovou náladu Zuzana Plačková. Na fotce pak silikonová instagramová modelka neopomněla označit návrhářský dům, v jehož lyžařské soupravě vyrazila na sjezdovku v Jasné v Nízkých Tatrách.

Kromě pózování a focení se na svahu měla Zuzana Plačková i další program. Ten ovšem tentokrát nezahrnoval romantiku s manželem Reném. Někdejší playmate vyrazila do hor oslavit kulaté narozeniny své kamarádky a účastnice reality show Hotel Paradise Nely Slovákové (30). A že to byly oslavy pořádně divoké, o tom svědčí i jejich vyvrcholení v podobě zlomeného zápěstí oslavenkyně... Zranění si přivodila při jízdě na snowboardu, když ztratila balanc a upadla právě na ruku.

VIDEO: Nejen Zuzana Plačková ráda vystavuje na odiv své tělo a peníze. Jak to má její kamarádka Nela Slováková? 

Video
délka: 03:21.60

Vítězka Hotelu Paradise Nela Slováková na plese: Nahota na prodej?! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
46 fotografií