To si to Adela pěkně šinula předpisovými obloučky z kopce dolů, když do ní loni v zimě v Tatrách zezadu narazil lyžař preferující sjíždění kopce ve stylu šusem. Moderátorka bohužel neudržela rovnováhu a sesunula se v mžiku k zemi. Nárazem o svah si pak ošklivě pochroumala hlavu. Naštěstí je Adela zodpovědnou jezdkyní a hlavu si chránila nasazenou lyžařskou helmou.

„Přestože jsem měla přilbu, dostavil se výpadek paměti a jemný otřes mozku, si myslím,“ svěřila Banášová serveru Topky.sk, které se podezření potvrdilo jen o pár okamžiků později na lanovce. Když na Adelu její muž mluvil, nedokázala mu totiž smysluplně odpovídat.

„Nepamatovala jsem si, kde jsme ubytovaní, proč jsme v Lomnici a co tam vlastně dělám,“ potvrdila krátký výpadek paměti moderátorka, která se od té doby nebojí vlastních pádů na svahu, ale lyžařů, jejichž cílem je prosvištět kopec shora dolů v nejkratším možném čase.

Po znepokojivém zážitku Vincze naložil svou vyvolenou do auta a jelo se na pohotovost. „Tam jsme ale zjistili, že v čekárně je tolik lidí s akutnějšími problémy k ošetření, že jsme to vzdali. Vyšetřit jsem se nechala až o tři dny později v nemocnici v Bratislavě,“ uzavřela povídání o nepříjemném zážitku Vinczeová. Stejně jako její muž je i moderátorka ráda, že se z něj pomalu oklepává a letos byla na lyže schopna opět stoupnout. A jak jinak než s helmou!  

Fotogalerie
29 fotografií