„Bohužel Ara navždy odešla. Pokud byste kdokoliv chtěl informace ohledně jejího pohřbu, kontaktujte přes email jejího bratra Gilese. Odpočívej v pokoji,“ napsal na sociální síti známý Ariel Burdettové s tím, že zemřela již dříve tento měsíc. Příčina její smrti ale podle Daily Star Online není zatím známá.

Zpěvačka se v britské verzi show X Factor představila veřejnosti v roce 2008. Ačkoliv je to již jedenáct let zpátky, diváci ji mají stále v paměti coby asi nejnaštvanější a nejzvláštnější účastnici.

Dívka totiž předstoupila před porotu s výrazným tmavým líčením očí a blonďatými dredy a oznámila, že je „specialistka, ne generalistka“ a pracuje coby holistická hlasová koučka. Šokovala i tím, že ze sebe strhla značku s číslem soutěžící, zahodila ji na zem a vysvětila, že je „lidská bytost, ne číslo.“

O své písni, která známého »kata« Simona Cowella ani další porotce moc nezaujala, prohlašovala, že se jedná o „akademickou konstrukci“. Odmítnutí v prvním kole nevzala navíc Ariel, vlastním jménem Amy Burdettová, moc dobře. Porotkyni Cheryl řekla, že je hloupá. Pak dokonce všem do očí řekla (a částečně zazpívala), aby si „vrazili kousek kovu přímo do pr*elí!“

Překonala tak v podivnosti dokonce i naši českou potížistku z první řady Česko hledá SuperStar – tzv. Aničku Dido. Podobně jako ona ale po letech nechtěla být s výstupem spojována. Dokonce si proto změnila jméno na Arabella Starchild (starchild znamená anglicky ‚hvězdné dítě‘).

VIDEO: SuperStar 2018: Na casting dorazila dívka se šílenou vizáží!

Video
délka: 01:01.80

SuperStar 2018: Na casting dorazila dívka se šílenou vizáží! TV Nova

Fotogalerie
8 fotografií