Nejúspěšnější kanadská umělkyně posledních 20 let před několika dny zveřejnila tři nové písně Imperfections, Lying Down a Courage. Ty odhalují podobu prvního anglicky zpívaného alba vydaného po šesti letech, jež slibuje eklektický mix baladických písní a ostřejších popových hitů.

„Pražský koncert nabídne jak nejznámější písně, mezi které patří mimo jiné i titulní píseň k filmu Titanic My Heart Will Go On, I’m Alive nebo osobitá verze písně All By Myself, tak i nové písně z chystaného alba, které fanoušky přenesou od světoznámých hitů zpět do prostředí současného popového světa,“ uvedla pro ČTK mluvčí pořádající společnosti Bestsport Martina Kučerová. Prodej vstupenek na pražský koncert 21. května 2020 bude zahájen 4. října.

Zpěvačka, jež sbírá ocenění již od svých osmnácti let, prodala za svoji doposud 35 let trvající kariéru téměř 250 milionů hudebních nosičů. Byla oceněna pěti cenami Grammy, dvěma Oscary a v roce 2004 cenou Diamond Award jako nejprodávanější zpěvačka všech dob.

Majitelka podmanivého hlasu a vítězka písňové soutěže Eurovize z roku 1988 si však nedávno prošla nejtěžším obdobím ve svém životě, když jí krátce po sobě zemřeli na rakovinu manžel i bratr. Dionová, která se narodila 30. března 1968, se na výsluní dostala v 90. letech, kdy slavila jeden úspěch za druhým, v hitparádách bodovaly zejména skladby z alb The Colour Of My Love (1993) a Falling Into You (1996). Mezinárodní hvězdu z ní udělal hlavně film Titanic z roku 1997.

VIDEO: Céline Dionová se vrátila na jeviště a neubránila se slzám

Video
délka: 20:55.94
Video se připravuje ...

Céline Dionová se vrátila na jeviště a neubránila se slzám. YouTube/EmmaCheesecake

Fotogalerie
24 fotografií