Slovenská zpěvačka Tina, která moderovala Česko Slovenskou SuperStar i Hlas Česko Slovenska společně s Leošem Marešem (43), v létě minulého roku notně šokovala všechny své fanoušky. Oznámila jim totiž, že trpí vážnou chorobou, na kterou neexistuje lék. „Před několika lety jsem zažila totální fyzický kolaps, tlak mi vyskočil, teplota prudce klesla, polovina těla zůstala bez ohlasu, odvezla mě záchranka na ARO a tam mi na základě nálezů diagnostikovali sklerózu multiplex (jiný název pro roztroušenou sklerózu),“ popsala mrazivé chvíle zpěvačka s maďarskými kořeny a slovenská Zlatá slavice.

Jedním dechem však na sociálních sítích dodávala, že se léčit nehodlá a veškerý svůj zbývající čas hodlá věnovat své rodině. Synovi Leovi (6), kterého má s bývalým partnerem, fotbalistou Richardem Lásikem (26), a dcerce Tie Lilianě (4), kterou porodila svému současnému manželovi, rapperovi Separovi (32). Její rozhodnutí tehdy všechny velmi šokovalo. „Léky jsem naposledy brala v nemocnici, lékaře jsem od té doby neviděla. Nemoci jsem se ale nezalekla. Je úplně jedno, jestli ji ještě mám a jaké jsou mé nálezy, a asi se to ani nikdy nedozvím, protože neplánuji chodit na kontroly. Já vím přece nejlépe, jak se cítím,“ prohlásila podle slovenského magazínu Plus Jeden Deň Tina.

Fanoušci se však o zdravotní stav oblíbené zpěvačky obávají. „Téměř každý den mi chodí dokola otázky, jaké doplňky výživy beru, nebo co vůbec beru. Tak, dlouhodobě neberu vůbec nic, ale v poslední době, jak jsem začala více hrát basket, si občas dám magnézium,“ přiznala Tina na instagramu, čímž dala všem jasně najevo, že se léčbě své nemoci věnovat nehodlá a dá si maximálně nějaký ten vitamín.

Zpěvačka by však podle odborníků takhle hazardovat se svým životem neměla. Podle lékařů nesmí roztroušenou sklerózu podceňovat, jelikož ta dříve či později nakonec stejně udeří v plné své síle. „To, že se má nyní dobře, a ještě třeba takových 4-5 let bude mít, neznamená, že to vydrží i do budoucna,“ řekla podle Plusky.sk MUDr. Slezáková v pořadu Teleráno.

VIDEO: Tina dostane k narozeninám speciální dáreček, ze kterého je úplně vedle

Video
délka: 00:52.01

Tina dostane k narozeninám speciální dáreček, ze kterého je úplně vedle facebook.com

Fotogalerie
29 fotografií