„Alexandru Palatínusovou znáte ze seriálu Policajti v akci. Dříve vypadala úplně jinak a měla výraznou nadváhu. Vážila přes 100 kilogramů a zhubla téměř 40 kilo. Palec nahoru!“ napsala na instagramovém profilu televize JOJ u fotky herečky, která se objevila v množství seriálů, jako jsou Sousedi, Nesmrtelní či slovenská verze Ordinace v růžové zahradě. Její poslední herecký počin byl divadelní záznam inscenace Mechúrik-Koščúrik.

„Já nevěřím, mega, klobouk dolů!" zaznělo v komentářích. „Když se chce, všechno jde!“ či „Vypadá úplně jinak, kočka.“ To vše se objevilo pod snímkem před proměnou a po zhubnutí. Tato třicetiletá Slovenka, jež vystudovala herectví v Bratislavě, se však nyní nejvíce soustředí na svou rodinu.

O to více je obdivuhodné, že byla herečka schopná zhubnout 40 kilo, ačkoli byla po porodu dcerky Nataši. „Byla jsem široká, velká či objemná – měla jsem 109 kg, takže jsem jednoduše zatoužila po jiném těle,“ přiznala se herečka. Podívejte se na její fotografie před změnou. Neuvěříte, že se jedná o stejnou osobu.

 

Fotogalerie
12 fotografií