Na novém fotbalovém stadionu Tehelné pole v Bratislavě se sice už několik fotbalových zápasů odehrálo, hudební koncert se tam ale konal ve středu poprvé. A o hudební premiéru se postarala právě legendární slovenská kapela Elán. 

Vzhledem k věkovému rozpětí fanoušků kapely Elán byl poněkud zvláštní výběr jednoho ze dvou předskokanů. Jako první přišlo na řadu folklórní uskupení Čarovné ostrohy, jejichž vystoupení si fanoušci užili. Jako druhý ovšem vystupoval rapper Majk Spirit (34), který svou tvorbou fanoušky kapely Elán příliš neoslovuje.

Jednalo se pravděpodobně o marketingový tah kapely nalákat co nejvíce diváků všech věkových generací. To se ale úplně nepovedlo, jelikož během jeho vystoupení přítomní diváci jen mlčky přihlíželi a spíše odpočítávali čas do osmé hodiny, kdy se měla na pódiu objevit kapela Elán. Navíc z původních odhadovaných 40 tisíc diváků dorazila přibližně jen polovina.

Když okolo dvacáté hodiny skutečně Majk Spirit skončil, čekalo fanoušky nepříjemné překvapení. Na Elán si museli přibližně padesát minut ještě počkat! Tak dlouho totiž pro ně trvalo připravit pódium. Fanouškům byla večer pěkná zima a navíc se schylovalo k velkému lijáku, a tak začali pískat a křičet.

Kapely se sice nakonec dočkali, ale koncert trval přibližně hodinu, a poté začalo silně pršet, a tak se lidi rozutekli ze stadionu pryč. „Klidně mohli hrát těch 45 minut, když ještě nepršelo. Ne! Oni si dali načas a my jsme kvůli tomu schytali ten největší liják," stěžovali si podle slovenského deníku Plus naštvaní fanoušci.  

VIDEO: Jožo Ráž 17 let po nehodě a komatu: Jsem živoucí mrtvola! Co nepoznali lékaři zde, ale až v Německu?

Video
délka: 05:39.81

Jožo Ráž 17 let po nehodě a komatu: Jsem živoucí mrtvola! Co nepoznali lékaři zde, ale až v Německu? Markéta Reinischová, Petr Soukup

Fotogalerie
73 fotografií