O svém pětiletém „vztahu" se Dina Lohanová poprvé rozpovídala v celebritním vydání reality show Big Brother. Prozradila, že už pět let je ve spojení se záhadným mužem, s kterým se ale nikdy nepotkala. Jejich vztah je založený na hromadě telefonátů a videí přes Facetime.

Důvodem toho, že se doposud zatím nepotkali, je podle Lohanové fakt, že ona žije v New Yorku, na východním pobřeží USA. Její vyvolený je zase na západě, kde se údajně stará o nemocnou matku. „Je skutečný! Přísahám! Je to šílené, ale myslím, že si ho vezmu. Je vážně, vážně skutečný! Mluvila jsem i s jeho matkou," přesvědčovala ostatní soutěžící v reality show. Ti ovšem jejím slovům moc nevěřili, a mysleli si, že jí buď někdo tahá za nos, nebo mu jde jen o slávu. 

Jess Nadler, její přítel, odmítal jakákoliv nařčení a sám se přihlásil bulváru. „Jsem dobrý chlap! Jenom ta představa, že si lidi myslí, že se za někoho vydávám, mě ubíjí. Kdokoliv mě zná, ví, že jsem pracovitý a vážím si všech žen a matek," nechal se slyšet. Okolí Lohanové, včetně její dcery i manžela si ale myslelo, že jde o někoho, kdo se pouze na sebe snaží upoutat pozornost. Chvíli poté, co o něm Dina mluvila v Big Brother, se sám médiím přihlásil, že on je ten tajný přítel. 

Před několika dny dokonce prozradil, že Dinu přes facebook požádal o ruku. I přesto, že prý řekla ANO, od té doby podle něj začala být velmi náladová, a tak se s ní toto pondělí rozešel. Proslýchá se, že Dina pomalu začínala přicházet na jeho pravé úmysly, a tak to s ní radši ukončil. 

„Za celou dobu nechtěl, aby za ním Dina přiletěla a nechtěl přiletět ani za ní. Pak ji přes sociální sítě požádal o ruku, pak se s ní hned rozejde. Co je to proboha za chlapa?" rozhořčeně reagoval Michael Lohan (58), otec herečky Lindsay Lohanové.

VIDEO: Jak šel čas s Lindsay Lohanovou

Video
délka: 01:13.36
360p 240p

Jak šel čas s Lindsay Lohan Youtube.com

Fotogalerie
42 fotografií