„Angelina Bradovi sdělila, že se k němu chce vrátit,“ uvádí anonymní zdroj deníku Sun. „Chtěla by, aby zase byli rodina. Proto to Bradovi tolik ztěžuje, každým detailem jejich rozvodu.“

Pitt údajně o návrat do starých kolejí pranic nestojí, nicméně si přeje mír a korektní vztahy, zejména kvůli jejich šesti dětem – třem vlastním a třem adoptovaným. I proto o rozvodové bitvě zarytě mlčí.

„Angelina ten proces příšerně natahuje, ale tím jeho postoj nezmění. Brad si to všechno prostě přeje uzavřít – už mohlo být hotovo před rokem, jenže ona ne a ne povolit,“ dodává zdroj Sunu.

Vrať, nebo plať!

Těžko říct, jestli si herečka představuje, že průtahy a dalším obviňováním svou bývalou lásku přesvědčí. Například u rozvodového řízení tvrdila, že jí na děti nedává »smysluplné« alimenty; jeho právníci uvedli, že za dva roky poslal v přepočtu 33 milionů Kč...

Každopádně to nevypadá, že by Angelina Jolie s někým vůbec zkoušela randit, ač se v poslední době začalo šuškat, že možná ožívá její dávný vztah s hezounem Colinem Farrellem (42, Alexander Veliký).

Zato Brad se nebrání společnosti jiných krásek, například vědkyně Neri Oxmanové (42) či Angelininy rivalky Charlize Theronové (43). Dychtivou ctitelkou pak prý zůstává i další jeho »ex« Jennifer Anistonová (50).

Fotogalerie
40 fotografií