Přestože má nadějná zpěvačka ze skotského města Glasgow na kontě sotva jeden jediný větší hit (a ani ten se zatím za Lamanšský průplav nedostal), pravidelně a úspěšně se jí daří plnit přední stránky anglického bulváru.

Dříve tomu tak bylo kvůli jejímu románku s Brooklynem Beckhamem (20), synem slavného fotbalisty a ještě známější zpěvačky a módní návrhářky. Nyní to vypadá, že se Tallia Storm rozhodla zaujmout své fanoušky sexy tělíčkem, extravagantními outfity, bláznivými účesy a dalšími nejrůznějšími výstřelky, když už to nejde prostřednictvím hudby.

Roztomilá britská umělkyně, jejíž skutečné jméno zní Natalya Storm Hartmannová, teď uvedla do rozpaků všechny své příznivce (a také všudypřítomné fotografy). V jedné z rušných londýnských ulic u studia Build, kam šla na talk show, se totiž objevila ve zvláštně střižených kalhotách, které budily dojem, že velice odvážným způsobem odhalují celý její zadeček!

Ve skutečnosti šlo ale pouze o rafinovanou kombinaci barev. Maskáčové kalhoty, které měla na sobě, měly zkrátka jenom na jejím pozadí velikou a notně matoucí béžovou záplatu…

Jak je vidět, Tallia na sebe zkrátka umí upozornit. Nejinak tomu ostatně bylo před sedmi lety, kdy ji v pouhých třinácti letech objevil slavný zpěvák a ikona gay komunity Elton John (72).

Respektive, on ji neobjevil, ona se mu vnutila. Byl totiž ubytovaný ve stejném hotelu, kde nocovala se svou rodinou i ona, rozhodla se zkusit štěstí a odvážně mu přes jeho partnera poslala svou nahrávku. Celosvětově uznávaného hudebního skladatele a interpreta dívenka natolik zaujala, že si ji pozval jako hosta na jeden svůj koncert. A tím se Tallia okamžitě proslavila…

Fotogalerie
27 fotografií