Malá Suri, dcera jednoho z nejdychtivějších příznivců scientologické církve a hollywoodské hvězdy Toma Cruise, a neméně známé herečky Katie Holmesové, která se i s dcerkou od této sekty rozvodem s ikonickou tváří akčních filmů Mission: Impossible odtrhla, roste bezesporu do krásy. V ulicích New Yorku zářila jako perla – a nebylo to jenom kvůli výrazně růžové bundičce, kterou na sebe oblékla, ani kvůli červené rtěnce, kterou se vzdor svému věku namalovala.

Její maminka, světoznámá umělkyně, která by měla údajně chodit s hercem Jamiem Foxxem (51), se přitom ze všech sil snaží, aby z půvabné holčičky nevyrostla nějaká nafoukaná fiflenka. Přesto, že tohle malé děvčátko platí za módní ikonu a její oblečení bude stát patrně mnohem více, než co si kdokoliv z nás vydělá za půl roku, snaží se jí Katie ukázat i odvrácenou stranu jejího ideálního života - a bere ji s sebou na různé charitativní akce. Zabývá se totiž dobročinností a je patronkou organizace Artolution.

Naposledy takhle Katie vzala Suri do uprchlického tábora Moria, který je na řeckém ostrově Lesbos. Na sociální síti pak tmavovlasá herečka sdílela roztomilou fotku, na níž si její dvanáctiletá dcera hraje s jedním z dětí, které v tomto táboře přebývají. Suri má přitom na fotce obyčejné bílé tričko, tepláky a tenisky, a s vlasy spletenými do dvou copů vypadá jako úplně normální holčička. Jenom výška jejího konta, kam jí každý měsíc přibývá na 800 tisíc korun od tatínka Toma, ji od obyčejných dětí trochu odlišuje...

VIDEO: Takhle Toma Cruise známe a milujeme! Trailer na Mission: Impossible - Fallout

Video
Video se připravuje ...

Tom Cruise je i v Mission: Impossible - Fallout nezastavitelný a skvělý! CinemArt, INT

Fotogalerie
33 fotografií