Nepoučitelná zpěvačka a příležitostná herečka Jennifer Lopezová se rozhodla počtvrté strčit hlavu do chomoutu (zasnoubená je navíc už popáté v životě) a na nabídku sňatku kývla bývalému profesionálnímu baseballistovi Alexi Rodriguezovi. O tom mimochodem do médií často prohlašovala, že si jsou tak blízcí a mají toho tolik společného, až si vedle sebe připadají „skoro jako dvojčata“. Randí spolu přes čtyři roky. 

Z dovolené na Bahamách se sexy JLo pochlubila fotografií něžně se dotýkajících rukou – Alexovou a její, kterou navíc zdobí prsten s obřím smaragdem. Odhaduje se, že má 10 až 15 karátů a stojí v rozmezí od 1 do 5 milionů dolarů (na naši měnu přepočítáno zhruba od 23 až po 114 milionů korun). A to rozhodně není zanedbatelná částka! Ovšem krátce po zasnoubení se objevily spekulace, že hvězdu její partner podvádí...Dojde vůbec na veselku?

Každopádně zásnubní prsten se velice rychle stal virální záležitostí a ovlivnil neskutečným způsobem trh. Podobně jako ty předchozí. Když se zasnoubila s hercem Benem Affleckem (46) a ten jí daroval růžový diamant od Harryho Winstona s 6,10 karáty, stal se tento barevný klenot trendem a jeho cena se vyšplhala do závratných výšin. A i přesto, že šestikarátový růžový diamant měl mnohem menší hodnotu než dvacetikarátový dokonalý bílý diamant, prodával se na trhu za astronomické částky. Kvůli JLo...

Nyní se předpokládá, že stejně jako prsten od Bena Afflecka, i zásnubní prsten od Alexe Rodrigueze udělá všem prodejcům klenotů službu a smaragdy se ze dne na den stanou módními. Před klasickými bílými kameny ho ostatně preferuje například manželka George Clooneyho (57), právnička Amal (41), zpěvačka Beyoncé (37), Angelina Jolieová (43) nebo Kate Hudsonová (39). V minulosti se smaragdy rády zdobily třeba herečky Grace Kellyová (†52) nebo Elizabeth Taylorová (†79).

VIDEO: Jedeme na víkend! Tímto videem těsně před odletem potěšil Alex všechny fanoušky – zejména ty zpěvaččiny...

Video
délka: 00:12.96

Jedeme na víkend! Tímto videem těsně před odletem potěšil Alex všechny fanoušky – zejména ty zpěvaččiny... Instagram.com

Fotogalerie
36 fotografií