Britská hvězda a jeho o osm let mladší manželka Tana se s celým světem podělili o své štěstí: těší se na miminko, na páté společné dítě, které rozšíří jejich už takhle velkou rodinu. Ramsay je totiž podle všeho milovníkem košatých famílií, a tak je otcem dcery Tilly (17), dvojčat Jacka a Holly (19) a nejstarší dcery Megan (21), a kromě nich vlastní ještě dva pejsky, Rumpole a Bruna, a kocoura Ernieho.

Manželský pár, který jednadvacátého prosince oslavil dvaadvacáté výročí svatby, oznámil světu tuhle novinku prostřednictvím Instagramu. Novoroční přání téhle rozvětvené rodinky totiž zakončila právě Tana, která předvedla už pořádně veliký pupíček v pokročilém stádiu těhotenství. Jak se zdá, dvojice s oznámením jejího jiného stavu nijak nespěchala, asi si chtěli být stoprocentně jistí, že je vše v pořádku.

Tato opatrnost je zcela na místě, kulinářský mistr a jeho paní byli v očekávání již před dvěma roky, nového přírůstku se ovšem nedočkali. Přestože se známý kuchař už, už těšil na chlapečka, Tana v pátém měsíci nečekaně potratila. Dva a půl roku od této smutné události je ale všechno jinak a nezbývá nic jiného než nastávající mamince držet palce. Těhotenství v takhle vysokém věku je vždycky bohužel poněkud riskantní…

 

Fotogalerie
19 fotografií