„S obrovským nadšením oznamujeme, že jsme se stali rodiči krásné a zdravé holčičky Lucie Martin-Yosef. Je to pro nás výjimečná doba a nemůžeme se dočkat, co si s tímhle hvězdným miminkem zažijeme. Oba její krásní bratři, já i Jwan jsme se do ní ihned zamilovali,“ napsal pohledný zpěvák na Instagram tuhle šťastnou novinku a doplnil dojemný příspěvek o fotku, na které jsou drobné dětské ručičky. Ty jemně drží oba dva její hrdí otcové, jejichž jména holčička nese.

Text ke snímku Ricky Martin napsal také ve španělštině, tam ovšem přidal ještě slova „jsme vděční, že jsme mohli začít rok 2019 tím nejlepším darem, jaký jsme mohli dostat, darem života“. Rodák ze San Juanu se nikdy netajil tím, že miluje děti a touží po co největší rodině, jednu dobu dokonce zvažoval adopci. Ke svým dvěma synům Valentinovi a Matteovi (10) si totiž vždycky přál ještě děvčátko. Náhradní matka, která porodila jeho dvojčata, sice zůstává v utajení, spekuluje se však, že je to ta samá žena, co mu odnosila i Lucii.

Ricky Martin se proslavil hlavně jako zpěvák, určitě budete znát minimálně jeho dva největší hity Livin’ la Vida Loca a She’s All I Ever Had, zároveň je i ale hercem – zahrál si v několika telenovelách, v populárním americkém seriálu Glee a působil jako porotce v soutěži Dancing with the Stars a The Voice. A přestože dříve randil se ženami, o jeho orientaci se spekulovalo už dlouhá léta. Otevřeně přiznal, že je gay, až v roce 2010. „Jsem hrdý na to, že mohu říci - jsem šťastný homosexuál. Velmi mě těší, že jsem tím, kým jsem,“ vyznal se zpěvák na sociální síti. Nikdy prý ale žádné zkušenosti nelitoval a všechny své partnerky opravdu hluboce miloval.

Fotogalerie
32 fotografií