„Budu zpívat anglicky a také španělsky některé klasiky, které jsem popravdě nezpíval už roky. Můj cíl je, aby každý, kdo přijde na můj koncert, odcházel domů šťastný, odpočinutý, ale taky unavený od všeho toho tancování a zpívání se mnou. Adrenalin bude pořádně proudit, připravte se,“ vzkázal Ricky Martin svým českým fanouškům.

Na cestě do Prahy ho budou doprovázet jeho děti, devítiletá dvojčata Mattea a Valentina, které vychovává se svým manželem Jwanem Yosem. „Mé děti jsou pořád se mnou. Je to tak od doby, co se narodily. Manžel se mnou cestuje, když mu to práce dovolí,“ prozradil Martin.

Po koncertě se ale Ricky Martin v Praze nezdrží. Pár dní po jeho vystoupení totiž proběhne slavnostní vyhlašování televizních cen EMMY, kde je nominovaný za svou roli milence Gianniho Versaceho Antonia D'Amicova v seriálu American Crime Story. „Moc rád bych se tu zdržel déle, ale pracovní povinnosti mi to nedovolí. Praha je opravdu krásné místo. Navštívil jsem ji už dvakrát jako turista a pokaždé jsem byl nadšený. Nemohu se dočkat, až se s tímto městem podělím o svou hudbu a kulturu,“ doplnil zpěvák, jehož show se bude konat 9. září. Lístky jsou k prodeji v síti Ticketportal.

Ricky Martin aktuálně také pracuje na nové desce a připravuje další celosvětové turné. Nadále se věnuje i svým charitativním projektům v Nadaci Rickyho Martina, která pomáhá znevýhodněným dětem.

Král latino popu má na kontě deset studiových alb, 85 milionu prodaných nosičů a několik hudebních ocenění, například Cenu Grammy za nejlepší album latinského popu za poslední desku A Quien Quiera Escuchar (2015). První cenu v této kategorii získal již v roce 1999 za album Vuelve. 

VIDEO: Slavná Rickyho píseň Livin La Vida Loca

 

Fotogalerie
39 fotografií