Ačkoliv vypadala Shaik (nezaměňovat s Ruskou Irinou Shayk, byť jejich jména zní dost podobně) jako skutečný andílek a pro své fanoušky neváhala na Instagramu pečlivě dokumentovat každý svůj krok v backstage, jakmile vyrazila na molo, vyzdobená rudou mašlí a širokým úsměvem, při jedné z póziček se jí krajkové kalhotky zařízly způsobem, který žádné ženě bez masochistických choutek nemůže být příjemný.

Přitom to mladé modelce velice slušelo, v růžové podprsence se šněrovačkou ozdobené mnoha pásky a stejně rafinovanými gaťkami, ladícím šperkem na krku a blyštivými lodičkami byla zkrátka okouzlující…, jenže i tak se tohle faux pas nedalo přehlédnout. Pověstný „camel toe" je přitom trapas na přehlídkovém mole poměrně běžný, tím spíše u firmy, která nabízí luxusní spodní prádlo.

Na druhou stranu je to pro krásnou, sto sedmdesát tři centimetrů vysokou modelku z Austrálie dobrá příležitost se trochu zviditelnit. Jakožto příležitostná herečka by mohla zaujmout nějakého chlípného producenta, a než dojde na nějaké to „me too“, třeba si zahraje i v něčem, co bude stát za zmínku. Zatím se totiž pouze mihla v nepříliš úspěšné Mumii s Tomem Cruisem (56), kde ztvárnila miniroličku arabské princezny. 

Každopádně byly všechny modelky i tento rok naprosto oslňující, ať už šlo o stálice jako třeba Candice Swaneapoel (30), sestry Bellu (22) a Gigi Hadid (23) či Kendall Jenner (23, a údajně patřila mezi nejlépe placené modelky večera), anebo o nováčky, kterými letos byly teprve osmnáctiletá Alannah Walton a dcera baseballové legendy Josého Canseca Josie (22). Půvabná Adriana Lima (37) potvrdila, že se zde se svou „andílkovskou rolí“ loučí, ve svém věku už totiž přesluhuje, a její poslední cat walk se neobešel bez slziček.

O hudební doprovod se postaraly například zpěvačky Rita Ora (27), Bebe Rexha (29) či kapela The Struts.

Na ty nejkrásnější andílky v nejkrásnějším negližé se můžete podívat do naší galerie!

Fotogalerie
49 fotografií