„Kde se tohle naučila?“ ptá se divák při každé další akční scéně, kterou tato americká herečka a modelka na plátně předvádí. Má hrát odbornici na evoluci, a přitom se zdá, že by se svými výkony mohla rovnat s Jamesem Bondem. Za celý film navíc neutrží ani škrábanec. Je to pochopitelné. Ona je kromě hrdinovy manželky jedinou sexy ženou ve snímku, takže její úlohou není být jenom nebezpečná, ale i nebezpečně krásná až do závěrečných titulků.

A jde jí to snadno. V minulosti byla opakovaně zařazena mezi nejpřitažlivější ženy světa, jejích sexy křivek využil i časopis Playboy a v roce 2012 se dokonce ukázala nahoře bez ve snímku Bez kalhot. Dobrá zpráva pro milovníky ženské krásy je, že i tady se objeví nahá. Ovšem abychom vás neklamali, je třeba vysvětlit, co všechno divák uvidí.

V jedné napínavé scéně její postava vběhne do místnosti, kde musí podstoupit nejdříve detoxikaci bez oblečení, aby se mohla dostat dál. Svlékne se tedy donaha, ale v tu chvíli do místnosti vtrhne monstrum z vesmíru, stoupne si před ni a chvíli ji pozoruje. Predátor vidí všechno, divák jenom její obličej a nahá ramena. Takže i když víme, že je nahá, můžeme si ji pouze představovat.

Jedním z vysvětlení, proč byla scéna takto natočena, může být její příklon k náboženství. Po získání filmové zkušenosti s exorcismem ve snímku Chraň nás od zlého, který byl údajně natočen podle skutečných událostí, prohlásila: „Nyní jsem zcela věřící.“ Dalším důvodem, proč ji nevidíme v rouše Evině, může být, že v listopadu roku 2017 obvinila filmového režiséra Bretta Ratnera z opakovaného sexuálního obtěžování. Režisér nového Predátora Shane Black si tak zřejmě netroufl navrhovat, aby ukázala vše, co jí příroda nadělila. Možná nechtěl vypadat jako loudil a riskovat žalobu. Škoda.

Olivia Munn je sice nyní singl, ale o zájem mužů nikdy neměla nouzi. Dva roky chodila s americkým hercem Joelem Kinnamanem a v květnu roku 2014 se stal jejím přítelem Aaron Rodgers, hvězda amerického fotbalu. S ním se rozešla loni a další by s ní velice rádi tvořili pár.

Sexsymbol z ní nedělá jenom její vzhled, ale také projekty, jaké si vybírá. V roce 2012 hrála ve filmu Jak vyloupit spermabanku a v televizi moderovala pořad, kde se zabývala diváckými dotazy na téma vztahy a sex. Pořad se jmenoval příznačně Ve vašich kalhotách.

Možná jsou ale časy, kdy neměla problém s intimitou, dávno pryč. Alespoň v jejím nejnovějším snímku Predátor: Evoluce určitě. Žádná milostná jiskra mezi ní a hlavním lidským hrdinou nepřeskočí. V jednu chvíli ho dokonce málem úmyslně zastřelí a působí to, že i mužské pokolení vnímá tato kráska jako nebezpečné predátory.

Video: Predátor je znovu na lovu od 13. září i v našich kinech! „V tomhle filmu je nejhrozivější ze všech,“ slibuje režisér. • VIDEO

Video
délka: 02:20

Predátor je znovu na lovu od 13. září i v našich kinech! „V tomhle filmu je nejhrozivější ze všech,“ slibuje režisér. • VIDEO CinemArt

Fotogalerie
9 fotografií