„Ano, zhubla jsem... Ne že bych se o to snažila, ale vůbec nemám chuť k jídlu,“ přiznala v rozhovoru pro slovenský Nový Čas Zuzana, kterou si čeští diváci mohou pamatovat z filmů Lidice či Obsluhoval jsem anglického krále.

Stále truchlí nad úmrtím svého otce, který 13. července definitivně prohrál boj se zákeřnou nemocí. Se smutkem se herečka rozhodla bojovat po svém. Věnuje se nejen zbytku rodiny, ale hlavně chmurné myšlenky zahání prací. „Právě proto jsem se rozhodla, že budu makat celé léto. S kamarády děláme divadlo, nutí mě to myslet na jiné věci,“ svěřila se Fialová.

Ta je také jednou z členů poroty ve slovenské verzi show Tvoje tvář má známý hlas, kde se také jistě odreaguje. Zatímco ještě nedávno tak měla jen oči pro pláč, nyní už se jí občas tvář rozjasní a usměje se. „Když se mi to podaří, vím, že je to se mnou na dobré cestě,“ dodala.  

Brunetka už ostatně zvládla v životě překonat i horší věci. Má za sebou syndrom vyhoření a navíc přežila i atentát. V lednu 2011 byla totiž zraněna při sebevražedném bombovém útoku na moskevském letišti Domodědovo a musela na operaci.

VIDEO: Zuzana Fialová promluvila o drsném zážitku: Přežila jsem atentát, teď už chci jen žít!

Video
délka: 01:05

Zuzana Fialová: Přežila jsem atentát, teď už chci jen žít! Točit budu výjimečně! Blesk TV

 

Fotogalerie
33 fotografií