Clooney má partu 14 nejbližších kámošů, kteří si říkají jednoduše The Boys (= kluci). Jsou mezi nimi i známé tváře, mj. manžel Cindy Crawford (52) Randy Gerber (56).

Oplatil pomoc

Ten celou historku detailně popsal. „Jednou nás pozval k sobě na večeři. Když jsme přišli do jídelny, na každé židli byl černý kufřík,“ líčil. „George řekl: Kluci, ani nevíte, jak moc pro mě znamenáte. Neskutečně jste mi pomáhali v začátcích kariéry, když jsem přišel do Los Angeles, začínal tu od nuly a přespával jsem u vás na gaučích. Bez vás bych nemohl být tam, kde jsem,“ pokračoval Gerber.

Dnes vám to chci alespoň trochu oplatit. Otevřete si kufříky,“ popsal s tím, že v každém zavazadle byl milion dolarů ve dvacetidolarových bankovkách!  Dohromady tedy v přepočtu 306 milionů korun! „Byli jsme v šoku. George řekl: Teď se nebudete muset strachovat o placení hypoték nebo škol pro své děti. Mám vás moc rád…

Potvrzeno od Amal

Nevšední příběh se odehrál už v září 2013, Gerber s ním však vyrukoval teprve nedávno. A teď jej na předávání cen Amerického filmového institutu potvrdila v tirádě na manžela i Clooneyho choť Amal (40). Její verze je však lehce odlišná.

George je bezpochyby jediný člověk na světě, který svým třinácti nejlepším kamarádům dal milion dolarů. Musím dodat, že ten čtrnáctý je pořád trochu naštvaný, že nedostal nic,“ řekla doslova právnička, která Clooneymu před rokem dala dvojčata Ellu a Alexandra. Třináct nebo čtrnáct, milion sem, milion tam – Clooney je prostě frajer!