Ta tam je Clooneyho někdejší pověst coby proutníka a věčného starého mládence. Teď je z něj vzorný manžel a tatínek dvou dětí. Kromě toho si ale vyzkoušel i úlohu režiséra. Jeho snímek Suburbicon, k němuž pomáhal napsat i scénář, měl v neděli v Los Angeles premiéru.

Herec tak na akci nemohl chybět a v tmavém obleku vypadal stejně charismaticky jako vždy. Jen působil poněkud unaveně. Není divu, čtyřměsíční dvojčátka Alexander a Ella toho ještě v noci asi moc nenaspí. „Narodili se už s různými povahami. Ella je velmi elegantní a jemná a má krásné velké oči, vypadá přesně jako Amal. Alexander je raubíř, je to malý tlouštík a směje se hlasitěji než kdokoliv v místnosti. Je to ta nejzábavnější věc na světě,“ prozradila pro zahraniční web Extra hvězda Dannyho parťáků.

Na jeho ženě, půvabné právničce Amal (39), ovšem vyčerpání vůbec nebylo znát. V dlouhých modrobílých šatech a výrazných diamantových náušnicích jí to velmi slušelo. Kromě manželky ale hollywoodského fešáka doprovázela ještě jedna žena. Jeho libanonská tchyně Baria Alamuddin, která zvolila pro změnu zelenou róbu s nazeleno nabarvenými pavími pery na rukávu.

Otázkou zůstává, kdo Georgeovi a Amal jejich dva malé andílky hlídal. Většinou jim totiž s péčí o miminka pomáhala právě babička. Možná se jí slavní manželé chtěli za její služby odměnit a nechat ji, aby se také jednou blýskla ve společnosti. Je možné, že tentokrát se hlídání ujala druhá z babiček, hercova maminka Nina Bruce Warren (78). Případně mohli manželé využít služby profesionální chůvy.

VIDEO:  Ležérní styl podle Amal Clooney

Video
délka: 05:16.95

Ležérní styl podle Amal Clooney youtube.com/CELEB NEWS/BPŽ

Fotogalerie
48 fotografií