Exkluzivní večer je vždy oslavou prolínání módy s uměním a každý rok má jiné téma. To letošní neslo název Nebeská těla: Móda a katolická představivost.

Hostitelkou byla zřejmě naposledy obávaná šéfredaktorka Vogue Anna Wintour (68). Letos by totiž měla v čele prestižního módního časopisu po 30 letech skončit. Ač se železná lady Wintour téměř nikdy nesměje, v róbě od Chanelu rozdávala úsměvy na všechny strany. 

Módní téma většina celebrit dodržela a z kreativních modelů, které světové hvězdy vynesly přecházel zrak.

Rihanna (30) - jako sexy papež

Jak už bývá železným všechny strany. zvykem, největší poprask svým outfi tem způsobila dračice z Barbadosu. Stříbrnou róbu s papežským čepcem jí nachystal módní dům Maison Margiela.

Rihanna
Rihanna
Autor: profimedia.cz

Madonna (50) - jako černá královna

Salon Jean-Paul Gaultier zpěvačku oblékl jako gotickou královnu ve smutku. Na bálu pak i vystoupila s tematickým hitem Like a Prayer (Jako modlitba).

Madonna
Madonna
Autor: Reuters, ČTK

Katy Perry (33) - jako opožděný archanděl

Zpěvačka kvůli poruše auta málem defi lé nestihla! Newyorský provoz nakonec zdolala, ale ne vzduchem, ačkoli zlatá róba Versace obsahovala obří andělská křídla.

Katy Perry
Katy Perry
Autor: Reuters, ČTK

Sarah Jessica Parker (53) - jako Čingischán s betlémem

Výpravná zlato-rudá róba Dolce&Gabbana s vlečkou a kloboukem působila jako zjevení z Číny, kdyby... Kdyby se v klobouku neskrýval křesťanský betlém!

Sarah Jessica Parker
Sarah Jessica Parker
Autor: Reuters, ČTK
 

 

 

Fotogalerie
109 fotografií