Metalová legenda Pro-Pain vystoupila nedávno v Česku. Američané vystoupili na festivalu Basinfirefest 2017, který se odehrál na přelomu června a července ve Spáleném Poříčí. Pak zamířili dále po svém evropském turné, které je zavedlo do belgického Bruselu.

Jenže tam byl frontman skupiny napaden nedaleko hotelu, kde Pro-Pain bydleli. Přepadl ho gang násilníků, který ho vzal po hlavě sekáčkem na led a způsobil mu mnohačetná zranění včetně několika fraktur v obličeji. Meskila okradli o hotovost, kreditní kartu a pas.

Metalový nezmar skončil v nemocnici, ale i když byla jeho zranění velká, vzpamatuje se z nich. „Ze všeho nejdříve chci poděkovat z celého srdce za vaše starosti, přání a štědrost. Pro mě i mou rodinu to znamená všechno,“ napsal zraněný Meskil ještě z nemocničního lůžka.

Na něm si ještě několik dní poleží, protože kromě zlomenin v oblasti obličeje utrpěl i vnitřní krvácení a čeká ho ještě další operace. Útočníci byli naštěstí již dopadeni. „Děkuji bruselské policii, která svědomitě vypátrala podezřelé,“ napsal Meskil. Metalistu prostě jen tak nic nezlomí.

VIDEO: Českem hýbal dlouhou dobu případ jiného metalisty. Zpěvák Lamb of God Randy Blythe měl na koncertě zabít omylem mladíka. Soud ho ale zprostil obžaloby

Video
délka: 01:15.48

Metalista se omluvil matce mrtvého chlapce Blesk - Jan Jedlička

Fotogalerie
5 fotografií