Láska slavného herce a jeho protějšku, grafického designéra Spiewaka, trvá už pěknou řádku let. „Potkal jsem tohohle týpka přesně před čtrnácti lety a bylo to bezpochyb to nejlepší, co se mi mohlo stát,“ napsal Parsons na svůj instagramový účet, když loni v listopadu slavil pár výročí. Drby o zasnoubení kolovaly veřejností už od roku 2014.

Pár se seznámil v roce 2002 na schůzce na slepo v karaoke baru. Od té doby jsou Parsons a Spiewak spolu. Herec oficiálně prozradil, že je gay, v roce 2012 – spolu s informací o tom, že je v deset let trvajícím vztahu.

„Nikdy jsem neměl coming out. Prostě jsem o tom nemluvil,“ prozradil Parsons americkým médiím. „Bral jsem s sebou Todda na společenské události... a konečně jednoho dne při práci na hře Harvey jsem dělal rozhovor s Patrickem Healym pro The New York Times a on se prostě zčista jasna zeptal: ,Byla pro vás jako pro gaye práce na filmu Stejná srdce důležitá?‘ a já na to ,Vlastně jo. Jo,‘ a nemůžu vám ani říct, jak skvělá to byla věc, jaký dar mi dal tou jednou otázkou. Bylo to najednou venku a oficiální,“ popsal Parsons.

Video: Sheldon Cooper musí na dveře zaklepat třikrát. Prostě musí.

Video
délka: 01:51.25
Video se připravuje ...

Sheldon Cooper musí na dveře zaklepat třikrát. Prostě musí. www.youtube.com_thanu0808

Gay, jehož příběh v Česku zrušil zákaz adopcí. S partnerem chce založit rodinu.

Video
délka: 02:16.11
Video se připravuje ...

Gay, jehož příběh v Česku zrušil zákaz adopcí. S partnerem chce založit rodinu Tomáš Polák, Lukáš Červený

Fotogalerie
35 fotografií