„Bil mě hodiny v kuse, i během sexu,“ svěřila se Nicole svému deníčku. „Skončila jsem zmlácená v nemocnici, ale tvrdila jsem, že jsem spadla z kola,“ stojí o pár stránek dál.

Tvůrci dokumentu „OJ: Vyrobeno v Americe“ rovněž odhalili policejní svědectví k incidentu, kdy O. J. zmlátil svou tehdejší manželku přímo v restauraci jen proto, že si sedla vedle gaye.

V květnu, měsíc před její vraždou, jí pak Simpson vyhrožoval smrtí, když zjistil, že měla sex s jeho nejlepším přítelem a svědkem na svatbě Marcusem Allenem (56). „Setkáš se s ním a zabiju tě,“ řval na ni před svým agentem Mikem Gilbertem.

„Nicole byla opravdu do Marcuse zamilovaná a spala s ním. Trpěla ale velkými výčitkami kvůli jeho manželce Kathryn. Zato ze Simpsona měla strach,“ uvedla nejlepší přítelkyně Nicole Robin Greer.

Spravedlnost ho dohnala

O. J. Simpson byl v r. 1994 hlavním podezřelým v případě vraždy své exmanželky Nicole a jejího přítele, soud ho ale zprostil viny, hlavně proto, že obhajoba hrála na rasovou notu. Teď si odpykává trest za loupežné přepadení a únos.

Fotogalerie
5 fotografií