Mexický režisér Alejandro Gómez Monteverde (38) s Deppovou manželkou před lety chvíli chodil a měl jí také pomáhat během jejích hereckých začátků. Ten nad posledními zvěstmi o Amber jen smutně kroutí hlavou. „Je mi jí velmi líto, chci pro ni jen to nejlepší, takže je mi smutno z toho, čím si musí projít. To bych nepřál nikomu.“ rozpovídal se Monteverde pro Daily Mail Online.

Tomu, že by vše mohl být jen její výmysl, režisér nevěří. „Pochybuju, že lže. Je to vážné obvinění, kterým se dá zničit něčí reputace,“ míní Alejandro, kterého dnes s Heard pojí už jen přátelství.

Další její přátelé pak přiznávají, že si o ni v poslední době dělali starosti. „Johnny dokáže být prchlivý, hlavně po pár sklenkách, takže nikdo nebyl překvapený, když Amber u soudu zažádala o zákaz přiblížení a o rozvod.“ prozradil někdo z okolí slavného páru. Amber se pro radikální řešení rozhodla poté, co jí hvězda Pirátů z Karibiku praštila telefonem při hádce. Šlo však prý už o příslovečnou poslední kapku, jelikož ji měl před časem také dusit polštářem.

Jiný pohled má ovšem Deppův osobní strážce. Všechna obvinění z domácího násilí zavrhuje a naopak vinu hází na Heard. „To, co říká, není pravda… Vymýšlí si, aby Johnnyho poškodila,“ nechal se prý slyšet Jerry Judge, který je hercův bodyguard už 15 let. „Nevěřím jí, Johnny by jí neublížil,“ cituje muže Daily Mail Online.

Heard podle něj lže jen proto, aby dostala při rozvodu víc peněz. Jeho teorii nahrává fakt, že Amber požaduje od nastávajícího exmanžela měsíční podporu v hodnotě neuvěřitelných 50 000 dolarů (cca 1 200 000 Kč).

VŠE O JOHNNYM DEPPOVI A JEHO BOUŘLIVÉM ROZVODU S AMBER HEARD ČTĚTE>>>ZDE!

Fotogalerie
15 fotografií