Oligarchův syn Said Gutseriev (28) si vzal teprve dvacetiletou studentku Khadiju Uzhakhovs. A protože chtěl papá, aby novomanželé na svůj nejdůležitější den nikdy nezapomněli, pořádně se plácl přes kapsu.

Údajně zaplatil 24 miliard za pronajmutí luxusní moskevské restaurace Satisa, kde se svatba odehrála, několikametrové dorty, drahé šperky a svatební šaty nevěsty. Ty byly dovezeny až z Paříže a podle různých zdrojů stály 600 tisíc až milion korun.

Gutseriev starší chtěl taktéž pořádný hudební doprovod, a tak zaplatil hned několik hvězd. Mikrofonu se na svatbě chopili Sting, Jennifer Lopez nebo Enrique Iglesias. A všichni sklidili velký úspěch a ovace.

Video
délka: 02:38.13
Video se připravuje ...

Miliardová svatba synka oligarchy Youtube.com

Oligarcha si proto po svatbě připravil hudební pokračování. Podle britského Daily Mailu připravil pro novomanžele soukromý koncert, na který je dopraví tryskáč. Vystoupí na něm opět největší hvězdy hudebního nebe.

Má jít o sira Eltona Johna, který kromě zpěvu předvede i hru na klavír, a nekorunovanou královnu RNB Beyoncé. Ta má zase nacvičenou choreograficky žhavou taneční show. Jak je vidět, být synkem a snachou oligarchy se vážně vyplácí.

Fotogalerie
30 fotografií