7. srpen 2020
Svátek slaví Lada, zítra Soběslav

To jsou ale krasavice, že? Nachytali jsme vás: Tyhle dámy bývaly muži!

/
 • Tyhle krasavice kdysi bývaly muži
  30. srpna 2015 ● 07:00

  Plastičtí chirurgové a práce hormonálních přípravků dokáží zázraky. Konečně se dostáváme do doby, kdy transsexuálové mohou být sami sebou a nebudou pro smích svému okolí. Z mužů se pod rukama zkušených lékařů stávají krásné ženy, u kterých byste jejich minulost rozhodně nepoznali.

 • 1.

  Inès Rau

  Inès Rau je pětadvacetiletá modelka z Paříže. Ve světě je známá především pořádně sexy fotografiemi se supermodelem Tysonem Beckfordem. Proměnou prošla mezi 16. a 18. rokem, své tělo ale milovala už předtím.

  Inès Rau
  Inès Rau
  Autor: Instagram

 • 2.

  Janet Mock

  Janet Mock, dvaatřicetiletá americká spisovatelka a reportérka, se narodila na Havaji. Od šestnácti let pracovala, tehdy ještě jako chlapec, jako prostitutka. V současnosti žije v New Yorku se svým snoubencem.

  Janet Mock
  Janet Mock
  Autor: Instagram

 • 3.

  Geena Rocero

  Geena Rocero se narodila před jedenatřiceti lety na Filipínách. Už v patnácti se účastnila soutěží krásy, po přestěhování do Spojených států se stala modelkou. Dvanáct let byla topmodelkou jedné velké agentury – fotila především fotky v plavkách.

  Geena Rocero
  Geena Rocero
  Autor: Instagram

 • 4.

  Carmen Carrera

  Carmen Carrera patří mezi nejúspěšnější transsexuální modelky. Je jí třicet let a podobně jako ostatní transsexuálové je velkou obhájkyní rovných práv pro všechny lidi nehledě na pohlaví nebo sexuální preference. Poprvé se objevila v reality TV.

  Carmen Carrera
  Carmen Carrera
  Autor: Instagram

 • 5.

  Candis Cayne

  Candis Cayne je nejstarší z námi zmíněných trans modelek – v pondělí oslaví čtyřiačtyřicáté narozeniny. Až v šestadvaceti zjistila, co to znamená být transsexuální, do té doby se živila jako tanečník v newyorských klubech. Po roce 2007 se začala objevovat i mnohých seriálech.

  Candis Cayne
  Candis Cayne
  Autor: Instagram


Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 22

zkzkz:

(30. 08. 2015 14:56)

zkzkz:

(30. 08. 2015 14:54)

fujtajxl: Ty jsi neuveritelná pí.a. Hnus hnusu sama. Ale jinde než anonymnē by jsi se neodvážila, vid? Hlavnē o Hitlerovi. A takovy lidsky zatrpkly zrüdy "opatrují" pacienty.

(30. 08. 2015 13:29)

ruudazvostravy:  Tý býku,tak to tady f tý dyskůzy určitě ani jeden čů*rák nevostane suchej.

(30. 08. 2015 13:22)

ninga: ty bys šla jako první, blbko

(30. 08. 2015 13:13)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy