Bývalá členka dívčí kapely Spice Girls a manželka fotbalisty Davida Beckhama (40) se už delší dobu prezentuje zejména jako módní návrhářka. Protože tedy módě dobře rozumí, vybrala nyní s pečlivostí ze šatníku dcery Harper (3) 25 outfitů, které darovala charitě. 

Všechny oblečky poputují do výprodeje Fashion Saves Lives (Móda zachraňuje životy). Mezi outfity se najdou i módní lahůdky světoznámých značek, například Ralph Lauren či Gucci. Jedny šaty či boty od Beckhamových se dají pořídit už za 250 liber (v přepočtu kolem 9 tisíc Kč), ceny za kompletní outfity se však mohou vyšplhat až na 500 liber (zhruba 18 a půl tisíce korun).

Výprodej pořádá organizace Save the Children (Zachraňte děti). Ta se snaží zajistit, aby v roce 2030 mělo každé dítě na světě základní zdravotní péči potřebnou k přežití.

I v dnešní době totiž každodenně umírají malé děti na onemocnění, kterým by se při správné lékařské péči dalo předejít, například na malárii či zápal plic.

„Jsem potěšena, že podporuji úžasnou práci organizace Save the Children,“ svěřila se Beckham britskému listu Daily Mail. „Jako matka věřím, že každé dítě bez ohledu na to, kde žije, si zaslouží šťastný a zdravý život. Každý může pomoci tím, že si něco koupí nebo věnuje peníze,“ dodala Victoria.

Fotogalerie
14 fotografií