21. říjen 2019
Svátek slaví Brigita, zítra Sabina

Chtěli moc, nemají nic: Smolaři, kteří byli vyhozeni ze slavných seriálů!

/
 • Smolaři, kteří byli vyhozeni ze slavných seriálů!
  22. dubna 2015 ● 06:00

  Byli příliš nenasytní! Tito herci si byli jistí svým postavením v seriálech, jenže to se jim stalo osudným. Nikdo s nimi už nechtěl pracovat, navíc se přidaly problémy s alkoholem a drogami. A oni se takřka ze dne na den ocitli na dlažbě.

 • 1.

  Charlie Sheen – Dva a půl chlapa

  Nejsmutnější vyhazov všech dob. Celá Amerika byla na nohou, když producenti oblíbeného sitcomu přišli se zprávou, že hlavní představitel Charlieho (49) bude vyhozen. Po požívání drog a nevyzpytatelném chování došla všem trpělivost, což vyvrcholilo jeho nahrazením Ashtonem Kutcherem.

  Charlie Sheen

 • 2.

  Jennifer Morrison – seriál House

  Herečka Jennifer Morrison (35) přišla o práci ze dne na den a údajně zcela bez vysvětlení. Její postava Allison Cameron v seriálu House byla v roce 2009 v podstatě z hodiny na hodinu vyškrtnuta. V dalších epizodách se však herečka opět do oblíbeného seriálu vrátila.

  Jennifer Morrison

 • 3.

  Gary Dourdan – CSI Las Vegas

  Jako člen původního týmu Kriminálky Las Vegas se v podstatě herec Gary Dourdan (48) proslavil. Bohužel pro něj však údajně bojoval po celou dobu natáčení s problémy s drogami. Nakonec mu byla ukončena smlouva a v 9. sérii postava Warricka Browna umírá po střelbě v náručí jeho kolegy a přítele Gila Grissoma.

  Gary Dourdan

 • 4.

  Shannen Doherty – seriál Beverly Hills 90210, Čarodějky

  Herečka Shannen Doherty (43) je královnou vyhazovů z oblíbených seriálů. Jako Brenda Walsh byla „odstřelena“ z oblíbeného Beverly Hills 90210 za věčné konflikty s kolegy a také lechtivé fotky v magazínu Playboy. Poté dostala druhou šanci v seriálu Čarodějky, tu si však taky pokazila spory s herci a pitím alkoholu na place.

  Shannen Doherty

 • 5.

  Adam Sandler – Saturday Night Live

  Saturday Night Live je komediální noční televizní show, která je však také známá pro své změny v obsazení. Členové show jsou vyhazováni jako na běžícím páse, a to z různých důvodů a hlavně, když jsou na vrcholu své popularity. Na toto doplatil právě herec Adam Sandler (48).

  Adam Sandler

 • 6.

  Suzanne Somers – Three's Company

  Herečka Suzanne Somers (68), která se u nás proslavila rolí Carol Foster v seriálu Krok za krokem, taky pěkně tvrdě spadla na pusu. Když totiž chtěla v jiném seriálu navýšit svou mzdu v řádech tisíců dolarů a na protest pak přestala zcela hrát, její postavu ze seriálu vyškrtli.

  Suzanne Sommers

 • 7.

  Isaiah Washington – Chirurgové

  Poté, co údajně dosti nemístně použil homosexuální pomluvy proti svému kolegovi, byl Isaiah Washington (51) odepsán ze známého seriálu Chirurgové. Herec se sice chtěl do seriálu vrátit, ale také připustil: „Opravdu si nemyslím, že se to stane.“

  Isaiah Washington

   

   

   

   

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 9

salto: Líbilo by se mi , mít jejich "nic"

(27. 04. 2015 09:40)

zwil: To jsou zase zvrat.ky, co bleje.te...titulek absolutně mimo mísu, ale co jiného čekat od ubožáků Ples.ku...

(22. 04. 2015 10:44)

tgbb.: Dohertka nebyla vyhozena pro konflikty se všemi kolegy, ale vyhodila jí její kolegyně, ohava Tori Spellingová, dcera režiséra, který to točil (Aaron Spelling - Beverly..,‚Melrose Place atd.).

(22. 04. 2015 09:41)

jeromeklapka: Takže to zosumarizujme: jedného vyhodili kvôli drogám,druhú pre nič,ale do seriálu sa vrátila,3. drogy,4.konflikty a alkohol,ďalšieho preto,lebo v Saturday je to bežné,ďalšieho pre homosexuálne pomluvy...jediná z tej vašej plejády,ktorá pasuje do vášho nadpisu je teda Sommersová

(22. 04. 2015 08:59)

xxxx666: A o co jako jde,vždyt každý z nich má nahrabáno,že 10 životů nemusí makat,takže je to asi hodně trápí.Oni asi ty megamyslitelé co to psali zapoměli,že neberou jako prodavačky v tescu.Takže nějaký vyhazov je těžko trápí.To by u nás neměl kdo hrát kdyby postupovali čeští producenti stejně.

(22. 04. 2015 08:27)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy