Prismatic je hostina pro oči i uši. Čítá sedm různých sekcí, sedm odlišných světů. Mé předešlé album bylo celé v duchu sladkostí, což byla zábava. Prism je ale pestřejší,“ uvedla zpěvačka k turné, které nabízí choreograficky náročná čísla i akustickou část.

Perry vydala třetí studiové album nazvané Prism loni v říjnu. Titulu se prodalo během šesti měsíců od jeho vydání víc než šest milionů kusů. „Katy Perry nahrála zábavnou popovou desku s několika budoucími hity, ale vlastní hudební identitu byste pod jejími pestrobarevnými kostýmy hledali marně. Rádioví dramaturgové budou mít z nenáročných skladeb radost, posluchače zase nic z nového obsahu nemůže urazit. Zároveň ale vyplouvá na povrch, že Katy nenahrála jedinou skladbu, která by vás v rámci žánru zvedla ze židle,“ hodnotil album Prism na webu musicserver.cz hudební publicista Lukáš Boček.

Třicetiletá zpěvačka, textařka a hudebnice, která je na vrcholu popularity, si pro pražský koncert připravila všechny své hity. Některé z nich jako Teenage Dream nebo Firework nabídla na prestižním vystoupení na začátku února o poločasové pauze finále play-off severoamerické národní ligy v americkém fotbalu, známého pod pojmem Super Bowl.

Perry, vlastním jménem Katheryn Elizabeth Hudson, zařadila do programu i známou píseň I Kissed A Girl z desky One Of The Boys z roku 2008. Ta před lety šokovala textem, v němž zpívá o tom, jak se líbala s jinou dívkou. Nechyběla ani skladba Dark Horse, jejíž videoklip se stal nejen nejsledovanějším videem na YouTube za loňský rok, ale získal též ocenění za videoklip roku v evropské odnoži hudební stanice MTV.

Fotogalerie
7 fotografií