Bobbi je v lékaři vynuceném umělém spánku. Nejprve ležela na jednotce intenzivní péče v nemocnici North Fulton v Roswellu, později však byla přemístěna do fakultní nemocnice Emory University Hospital v Atlantě, protože ta disponuje špičkovým neurologickým oddělením. A to je právě kámen úrazu.

Rodiny zpěvačky Whitney Houston a zpěváka Bobbyho Browna, jejichž je Bobbi Kristina jedinou dcerou, se totiž hádají o to, kdo může za Bobbi chodit na návštěvu a kdo k ní nemá mít dovolený přístup. Americký bulvární server TMZ.com se odvolává na svůj zdroj z okolí rodiny. „Houstonovi jsou už úplně šílení z rodiny Browna, která zase jako vždy ‚vyvádí‘,“ nechal se slyšet zdroj.

Prognóza pro dceru slavné zpěvačky, která utonula ve vaně před třemi lety, není vůbec příznivá. Podle lékařů, kteří provádějí stále nové testy, její mozek vykazuje jen minimální činnost a reakci na podněty. Ze všech koutů Ameriky míří k Bobbi Kristině modlitby jejích fanoušků. Připojil se také Kevin Costner (60), který hrál s její matkou Whitney v legendárním filmu Osobní strážce. „Sleduji novinky o jejím zdravotním stavu jako všichni. Je to velmi smutné. Všichni doufáme, že to tahle malá holčička zvládne,“ nechal se slyšet Costner.

Fotogalerie
12 fotografií