Francesca Hilton prodělala v pondělí večer mrtvici. O její záchranu se neúspěšně pokusili lékaři z nemocnice Cedars-Sinaj v Los Angeles, ale také její snoubenec Michael Natsis. Smrt fotografky potvrdil její mluvčí Edward Lozzi.

Podle něj byla Francesca dlouhodobě pod velkým tlakem kvůli táhnoucím se sporům se svým nevlastním německým otcem Fredericem von Anhaltem. Ten jí znemožňoval přístup do domu její nemocné matky a slavné herečky Zsa Zsa Gabor, která trpí demencí a je dlouhodobě upoutána na lůžko. Navíc jí v roce 2011 musela být amputována noha.

„U paní Gabor bylo nutné amputovat nohu nad kolenem kvůli špatnému krevnímu oběhu a rozsáhlým vředům na její pravé noze. Po konzultaci s jejím manželem, princem Frederikem von Anhaltem, jsme dospěli k závěru, že to je nejlepší lékařský postup,“ prozradil kdysi její lékař.

Francesca se dříve živila jako profesionální fotografka. Ač byla dědičkou zámožného Conrada Hiltona, život v luxusu, který si žijí její slavnější příbuzné Paris a Nicky Hiltonovy, rozhodně neměla. Kromě Francescky měl Conrad Hilton další tři děti, které ho potěšily 14 vnoučaty. Ta mu povila 12 pravnoučat, z nichž dvě jsou právě slavné sestry Paris a Nicky.

Fotogalerie
5 fotografií