Kdysi ryšavý sexsymbol, dnes přitažlivá blondýna Gillian Anderson si s muži během své kariéry a života užila své. Přesto na vztahy nevzpomíná ve zlém.

„Když jsem byla s některým ze svých partnerů, byly to převážně časy radosti a potěšení. Z těchto vztahů mám nádherné děti,“ nechala se slyšet Gillian, která je již dva roky bez vážné známosti.

Jejím prvním manželem se stal Clyde Klotz, který pracoval jako umělecký poradce při natáčení Akt X. S Gillian se seznámil právě na place, jejich manželství trvalo tři roky. Herečka z něj má již dospělou dceru Piper (20).

Podruhé zamířila k oltáři s dokumentaristou Julianem Ozannem v roce 2004. Jejich vztah však zkrachoval o dva roky později. Nejvíce osudovým mužem Gillian se stal byznysmen Mark Griffiths, s nímž byla šest let.

Byť si ho nikdy nevzala a jejich vztah skončil už před dvěma lety, má z něj Anderson dva syny. V partnerském a milostném životě herečky se však neobjevili jen muži. Před dvěma roky se přiznala, že na střední škole chodila s ženou.

„Byla překrásným člověkem a v mém životě pro mě hodně znamenala. Chci jí tímto přiznáním vzdát čest, ne něco skrývat,“ prohlásila Gillian. Lesbický románek se rozhodla odhalit poté, co její bývalá přítelkyně zemřela kvůli nádoru na mozku.

Fotogalerie
11 fotografií