Victoria Beckham se celoživotně zabývá módou a módními trendy, ona sama se pokouší zapadnout mezi návrhářkou smetánku. Victoriinou nevyčerpatelnou inspirací jsou módní kolekce věhlasných světových návrhářů. Na dobrý vkus jedné z ikon vytříbeného vkusu si tentokrát žena fotbalisty Beckhama vsadila i v domácnosti. Vysněný dům stál rodinu 1,2 miliardy korun!

Manželé se budou pohybovat ve Versaceho domě, který přetéká luxusním zbožím. Pro jejich pohodlí je zde vybudováno deset ložnic a jedenáct koupelen. Stěny pokojů jsou ručně malované a nožky majitelů budou „šlapat“ po mramoru, drahých kobercích nebo parketách z velmi vzácného dřeva.

Raritou přepychového paláce je téměř dvacet metrů dlouhý bazének před domem, který je lemovaný ryzím zlatem. Nemovitost navíc ještě skrývá v sobě hernu, bar, tělocvičnu nebo velikou kuchyň, která překypuje moderními spotřebiči.

Podle všeho Versace koupil tento dům v roce 1992 a jenom samotná renovace ho přišla na přes půl miliardy korun. Právě před branou své vily byl Versace střelen do hlavy dvěma výstřely z pistole, když se vracel ze svého oblíbeného podniku. Při převozu do nemocnice návrhář zemřel.

Fotogalerie
12 fotografií