Katie Holmes (35)

Bývalá manželka Toma Cruise ukázala světu svá ňadra ještě než se za hollywoodského krasavce provdala. V době jejich sňatku by ji takovou scénu z filmu Téměř dokonalý zločin, ve které se předvedla nahá, jen v průhledných tangách, by ji určitě zatrhl.

Katie Holmes se svlékla v roce 2001 ve snímku The Gift.
Autor: profimedia.cz
 

Halle Berry (47)

Scéna, kde oscarová herečka relaxuje na lehátku a chytá bronz je ze snímku Swordfish: Operace Hacker. Exotická kráska odhodila veškeré svršky a pochlubila se tak pevnými trojkami čokoládové barvy.

Čokoládová kráska Halle Berry se opalovala nahoře bez.
Autor: profimedia.cz

Reese Witherspoon (38)

Tváří se jako stydlivka, přitom ve snímku z roku 1998 to byla pěkná dračice. Snad vůbec poprvé a zatím naposledy se bývalá manželka Rayna Phillipa svlékla před kamerou do naha.

Takhle jsme stydlivku Reese Witherspoon viděli jen jednou.
Autor: profimedia.cz

Angelina Jolie (38)

Smyslná herečka, po které touží muži z celého světa, má sexy tělo k nakousnutí. Je si toho vědoma a umí ho skvěle prodat. Díky své nahotě ve filmu Gia z roku 1998 odstartovala svou hvězdnou kariéru.  

Nahá Angelina Jolie si zahrála modelku Giu.
Autor: profimedia.cz

Kirsten Dunst (31)

Pohled na plná a nahá ňadra krásné herečky Kirsten Dunst se divákům naskytl v psychologickém dramatu Melancholia, který Kirsten natočila teprve před třemi roky.  

Pevné trojky ukázala herečka Kirsten Dunst.
Autor: profimedia.cz

Penelope Cruz (31)

Velmi odvážné scény plné sexu natočila v roce 2009 španělská diva Penelope Cruz ve filmu Rozervaná objetí.. Zcela nahá vzdychala v peřinách a své dvojčičky si pak diváci mohli prohlédnout hned v několika dalších minutách, kdy stojí nahá před zrcadlem.

Nahá Penelope Cruz dováděla v posteli.
Autor: profimedia.cz

Charlize Theron(38)

Mokré vlasy, nahé ženské tělo v rozepnutém županu a rozmazaný make-up. Tak se Cherlize Theron objevila před kamerou ve filmu Spálené životy z roku 2008. Při natáčení byla asi zima, herečce totiž stojí bradavky.

Krásná Charlize Theron se odvázala ve filmu Spálené životy.
Autor: profimedia.cz

Demi Moore(51)

Na světě neexistuje snad žádný filmový fanoušek, který by neměl do detailu prohlédnuté poprsí herečky Demi Moore. Film Striptýz, který ji proslavil, natáčela totiž skoro celý nahá.

Demi Moore proslula svou rolí striptérky ve filmu Striptýz.
Autor: profimedia.cz

Helen Mirren (68)

Erotikou nabitou scénu z romantického filmu Hnízdo neřesti natočila Helen Mirren ve svých 65 letech. Milostnou scénu, kde jí partner líbá nahá ňadra, si zahrála s o třicet let mladším kolegou Sergiem Peris-Menchet.

Odvážnou scénu natočila i v pokročilém věku herečka Helen Mirren.
Autor: profimedia.cz

Mischa Barton (28)

Nešťastná, zcela nahá a uplakaná se Mischa Barton objevila ve snímku Tajemství prstenu, když ji bylou pouhých 23 let. Ve filmu pochoduje v  pokoji v rouše Evině.

Uplakaná a kompletně nahá Mischa Barton ve snímku Tajemství prstenu.
Autor: profimedia.cz