Za dokonalou postavou se skrývá přísná dieta. „Nejedla jsem nic než zeleninu, libové maso a spoustu kapusty“ řekla Anistonová. Nedovolila si během diety žádný fastfood, ani lupínek brambůrek.  „Když jsem chtěla zhřešit, tak jsem si dala jedině kapustové chipsy“ přiznává na sebe herečka.

Dvoje kalhotky přes sebe

Jennifer Aniston předvádí striptýz v nové komedii Millerovi na tripu, kde hraje s Jasonem Suidekisem a Emmou Roberts.  Odvážná a nestárnoucí Jenifer odhalí své vypracované tělo téměř celé, ukáže se na plátně jen ve spodním prádle. Aby nebylo vidět víc, než má, se Jenifer pojistila dvěma podprsenkami přes sebe a pod sexy průsvitné krajkové kalhotky oblékla ještě tanga. 

Natáčení předcházela operace

Rachel z Přátel zasnoubená s Justinem Therouxem si při tanečních scénách musela dávat pozor i na zraněné koleno. Jedno operaci prodělala měsíc a půl před natáčením, na druhou se chystá.

Komedie Millerovi na tripu je o dealerovi marihuany, který chce vyváznout z dluhů pašováním drog z Mexika, plánem je falešná rodina Millerových sestavená z něj, striptérky Rose a dvou teenagerů předstírajících jejich děti.

Fotogalerie
12 fotografií