Kalifornský soud v Los Angeles před pár dny Lindsay Lohan nařídil za červnovou automobilovou nehodu devadesátidenní odvykací kúru na uzavřené léčebně a 30 dní veřejných prací. Americká herečka musí také 18 měsíců docházet na terapie k psychologovi. Ale to Lindsay podle všeho vůbec netrápí a rozhodla se své poslední dny na svobodě pořádně oslavit.

Lindsay si před nástupem do léčebny stihla ještě zaletět do Brazílie a ve víru místní atmosféry se zpít pod obraz. Herečka tak vytrvale slavila až skončila udýchaná pod stolem na špinavé podlaze a snažila se tak ochladit.

Přitom tomu je přesně rok od chvíle, kdy Lindsay vyřešila všechny své škraloupy minulosti a byla skoro vzornou občankou. Soudkyně, která jí před rokem zrušila podmínku, herečku požádala: "Poslední podmínkou ve Vašem případě je dodržování zákona. Není to tak těžké. Vím, že není lehké, když Vás lidé neustále pronásledují, ale to je život, jaký jste si zvolila. Přestaňte navštěvovat noční kluby a soustřeďte se na práci." Její slova si ale Lindsay k srdci nevzala. Škoda...

Fotogalerie
14 fotografií