Eva Herzigová - 40 let

Rodačka z Litvínova patří mezi nejznámější světové topmodelky. Kariéru odstartovala v roce 1989, kdy vyhrála konkurz a odjela do Paříže. Pány však ohromila zejména díky reklamě na podprsenku Wonderbra, kvůli níž pak dostala přezdívku Marilyn Monroe. V minulosti se spekulovalo, že má anorexii. Teď se ale její postava zakulacuje. S přítelem Gregoriem Marsiajem totiž čeká třetího syna.

Sharon Stone - 55 let

Muži občas vtipkují, že když je žena krásná, je hloupá. Herečka Sharone Stone je ale důkazem toho, že je to nesmysl. I v 55 letech je neuvěřitelně sexy, navíc je nadprůměrně inteligentní. Její IQ je prý 148! Sharon se netají svojí bisexualitou, je rozvedená a adoptovala tři syny. I přesto, že je držitelkou Zlatého glóbu za film Casino, nejvíce ji proslavila role v základním instinktu. Stačilo málo - přehodit nohu přes nohu a při tom nemít kalhotky.

Carrie Underwood - 30 let

 Sexy postavou a sexy hlasem se může chlubit i tato zpěvačka country. Na univerzitě se přihlásila do soutěže o královnu krásy a skončila druhá. V roce 2005 vyhrála talentovou soutěž American Idol. Je také držitelkou dvou cen Grammy. Její druhý singl z alba Jesus Take The Wheel se navíc hrál v rádiích tak často, že debutoval na 39. místě v hitparádě a ihned první týden trhnul rekord.

Fotogalerie
5 fotografií