„9. října se Paťko fajnově plácnul přes kapsu a koupil si tyto diamantové Hubloty,“ pochlubil se Rytmus všem fanouškům a s gustem dodal: „Užívej, dokud jsi mladý a nehněvej se na mě.“ Hodinky, které jsou posázené diamanty, jsou z limitované kolekce Bigger Bang. Ceny se v tomto případě šplhají i nad milion korun.

Aby byl efekt co nejlepší, vzal si Rytmus na focení také masivní prsten osázený kameny, který si navlékl na malíček. A nebyl by to Rytmus, aby si neodpustil vtípek – aranžmá fotky doplnil „diamantovou“ vidličkou.

Krom fotky natočil Rytmus za volantem svého fára i toto provokativní video, které má podle něj posloužit jako důkaz závisti v Česku a na Slovensku.

Nutno dodat, že toto nejsou jediné superluxusní hodinky, které Rytmus vlastní. Při loňské soutěži Hlas Československa blýskal do kamery hodinkami značky Breitling z kolekce Super Avenger.

Rytmus si na drahé značkové věci potrpí. V jeho garáži nechybí luxusní Bentley, za které rapper neváhal utratit pět milionů korun. Vlastní také audinu, kterou vyměnil za starší mercedes.