Soukromý smuteční obřad se konal v katolickém kostele svatého Martina v Brentwoodu. Exkluzivní snímky ukazují, že i známý hollywoodský drsňák a člověk z filmových rolí zvyklý takřka na všechno se nedokáže se smrtí syna vyrovnat bez slz a utrpení.

Sage byl starším ze Stallonových synů z manželství se Szashou Stack, živil se jako režisér a scenárista. Se svým otcem si zahrál v roce 1990 ve filmu Rocky V (1990), kde ztvárnili otce a syna. Spolupracovali i na Denním světle (1996) a Sage si zahrál ve filmech The Manson Family (2003), Chaos (2005) a Pod Moskvou (2006).

Proč se ve svém losangelském bytě údajně předávkoval léky, nikdo nechápe. „Sage měl před svatbou, plánoval velkou a opravdu veselou veselku,“ tvrdí jeho právník George Braunstein. „Byl velmi energický, kreativní a plný života. Jeho smrt si vysvětlit nedokážu.“ Policie prý zatím nepředpokládá, že by se mohlo jednat o sebevraždu. Všechno snad objasní do pěti týdnů toxikologické testy.

Stallone má na krku žalobu

Herec Sylvestr Stallone se ale musí vypořádat s další těžkou životní situací. Na krku má totiž žalobu. Rodina mrtvého kaskadéra Kun Lia (†26), který zemřel při natáčení filmu Postradatelní 2, žádá po herci odškodné 513 000 korun. Stallone byl totiž producentem snímku a podle pozůstalých nebyla při natáčení dodržena bezpečnostní opatření.

Fotogalerie
9 fotografií