Rodina a přátelé v sobotu při soukromém smutečním obřadu pohřbili syna hollywoodské superstar Sylvestera Stallona. Sage Stallone byl zhruba před týdnem nalezen mrtev ve svém bytě v Los Angeles. Bylo mu 36 let. Příčina smrti zatím nebyla stanovena, čeká se na výsledky toxikologických testů. To může trvat i několik týdnů.

Servery Tmz.com, People.com a další, které se specializují na celebrity, přinesly z pohřbu několik záběrů. Bohoslužba se konala v katolickém kostele svatého Martina v Brentwoodu.

"Tato zdrcující ztráta s námi bude až do konce života. Sage je naše první dítě a střed našeho vesmíru," sdělil Stallone už v dřívějším prohlášení. Žádné další v den pohřbu nevydal.

Sage Stallone si se svým otcem v 90. letech zahrál ve filmech Rocky V a Denní světlo. V roce 2006 režíroval krátkometrážní drama s názvem Vic. Sage byl starším ze dvou synů, které měl Stallone se svou první manželkou Sashou Czackovou. S tou se v roce 1985 po třináctiletém manželství rozvedl. Další tři děti má Stallone se svou třetí ženou Jennifer Flavinovou.

Fotogalerie
12 fotografií