Církev se teď totiž chce předvést v co nejlepším světle. „Po nepříjemnostech, které nám způsobil Tomův rozvod, chceme stabilizovat situaci co nejrychleji,“ řekl zdroj ze scientologické církve. „Tom se musí znovu usadit a jeho nová manželka musí být krásná a oddaná scientologii,“ dodává. Už v minulosti církev Cruisovy vztahy schvalovala. Katie Holmes (33) mu prý byla údajně scientology vybrána!

Už jednou to mezi nimi jiskřilo

Tom se s Yolandou seznámil při otevírání scientologického centra ve Španělsku v roce 2004. Ihned se do ní zakoukal. Viděni pak spolu byli i o měsíc později v Madridu na fotbalovém utkání. Yolanda, jejíž otec pochází z Nikaraguy a matka z Itálie, navštěvovala scientologické kurzy už od 13 let. Teď jí je v centru pro celebrity platí podle National Enquirer sám Cruise.

Církev chce od Toma další dítě

„Tomovo další manželství proběhne uvnitř církve,“ tvrdí odborník na scientologii Margery Wakefield. „Když se církev rozhodne učinit Yolandu příští Tomovou manželku, určitě bude chtít, aby s ní měl brzy Tom dítě,“ dodává zdroj přímo z církve. Na otázku, zda Yolanda zná Toma a má nějaký vztah, odpověděla svůdná brunetka: „Znala jsem a znám Toma Cruise. A nejsem zasnoubená ani provdaná.“ Scientologové už tak aktivně spřádají plány, jak dvojici co nejdřív sezdat. „Je to scientologická princezna, perfektní pro Toma,“ ozývá se z církve.

Tomovy lásky

Mimi Rogers (56, 1987–1990)

První Cruisovu manželku scientologická církev zbožňovala. Byla to totiž právě ona, kdo Toma ke kontroverznímu náboženství přivedl. Vychována v něm byla od 14 let. Později však po rozvodu s Cruisem církev opustila. O jejím odchodu se toho ale ví málo. Když chce člověk scientology opustit, jde o zdlouhavý proces a zběhové jsou církví často pronásledováni. Dostala Rogers za Cruise propustku?

Nicole Kidman (45, 1990–2001)

Druhá Tomova manželka nebyla scientologům po chuti. I když jejich víru po dobu manželství oficiálně přijala, ve skutečnosti se to nestalo nikdy. Naopak chtěla, aby její děti Isabellu (19) a Connora (17), které s Cruisem adoptovala, nevyrůstaly pod vlivem sekty. Po rozvodu se ale už pokaždé zdráhala o scientologii bavit.

Katie Holmes (33, 2006–2012)

Podle zdrojů blízkých církvi scientologové Tomovi Katie přímo vybrali. Byla mladá, krásná, se slušnou pověstí. Když se ale jejich dcerka Suri (6) začala blížit školnímu věku, uvědomila si Katie, že jí nesmí nechat církví vymýt mozek, a požádala o rozvod. Během manželství ji Tom uzurpoval a neustále ji hlídal na každém kroku.

Fotogalerie
16 fotografií