John Travolta (19.2. 1954), New Jersey, USA

Herec John Travolta tvrdí, že mu sekta pomohla s vyrovnáním se se smrtí jeho syna Jetta

Tento americký herec, který se proslavil hlavně filmem Pomáda vstoupil do Scientologické církve v roce 1975.

Herec tvrdí, že mu víra pomohla zbavit se neutuchající bolesti nad smrtí syna Jetta (†16), který zemřel v roce 2009 po silném záchvatu.

Manželce herce Johna Travolty, Kelly Preston Scientologická církev pomohla vyrovnat se se smrtí syna
Kelly Preston (13.10. 1962), Honolulu, Hawai, USA

Tato americká herečka a modelka, která je od roku 1991 manželkou amerického herce Johna Travolty, vstoupila do Scientologické církve v roce 2009 po smrti syna Jetta.

Členství ji doporučil její manžel John Travolta a ona bez váhání přijala. Herečka tvrdí, že bude navždy zavázána členům církve za podporu.


Tom Cruise ( 3.7. 1962), New York, USA

Tom Cruise je Scientologickou církví přímo posedlý

Americký herec, který se proslavil hlavně rolemi ve filmu Mission: Impossible nebo Top Gun je otevřeným zastáncem Scientologické církve.

Cruise do církve vstoupil v roce 1990, ale není známo z jakých důvodů. Postupem času Scientologii naprosto propadl a po vůdci Davidu Miscavigovi je jejím druhým nejvyšším představitelem. Dokonce se s ním z důvodu fanatismu k této víře rozvedla herečka Katie Holmes.

Herečka Kristie Alley tvrdí, že ji církev pomohla se závislotí na kokainu
Kirstie Alley (12.1. 1951), Wichita, Kansas, USA

Herečka známá především z americké komedie Kdopak to mluví, byla vychovávána jako metodistka, ale nyní se hlásí k Scientologii.

V době, kdy se začala hlásit k této víře, trpěla závislostí na kokainu od které ji pomohl scientologický program nazvaný Narconon. Později se stala národní mluvčí tohoto programu. Své církvi v roce 2007 darovala 5 milionů dolarů.


Priscilla Presley (24.5. 1945), Brooklyn, New York, USA

Priscilla Presley vstoupila do církve po narození své dcery Lisy Marie

Herečka a producentka, kterou proslavila role v bláznivé komedii Bláznivá střela a hlavně manželství s králem rock 'n' rollu Elvisem Presleyem, vstoupila do církve pár měsíců po narození dcery Lisy Marie Presley.

Spekuluje se, že Scientologická církev pomáhala uspořádat svatbu její dcery Lisy Marie se zpěvákem Michaelem Jacksonem, aby do své církve zlákali právě krále popu.

Fotogalerie
5 fotografií